Wkładki unoszące

lekko unoszą i powiększają

Wkładki silikonowe

powiększą wizualnie piersi nawet o rozmiar

Kobiecość

ułożą, podniosą i podkreślą linię piersi

Ona i On

razem jesteście zadowoleni z efektu

Wkładki do biustonosza

co powinnyśmy zrobić, gdy chcemy powiększyć piersi lub zmienić ich kształt choćby na chwilę lub na jedną noc?

Czyli w jaki sposób można powiększyć rozmiar piersi ?

Pytanie jest trudne, ale odpowiedź na nie jest bardzo prosta i wcale nie chodzi tu o zastosowanie bardzo drogiej i nie zawsze opłacalnej, ale nie tak obojętnej dla zdrowia operacji plastycznej i bolesnych cięć skalpelem.

Odpowiedź jest prosta. Możesz po prostu dobrać i kupić odpowiedni biustonosz push-up, który doskonale unosi i dodaje optycznie objętości piersiom nawet tym o bardzo niewielkich rozmiarach.

Czy są inne opcje ?

Tak. Jeśli nie masz akurat czasu, a przede wszystkim dużych środków na kupowanie nowej bielizny, trzeba trochę pokombinować i to niekoniecznie domowymi sposobami, o których zapewne wspominały wasze mamusie. Kiedyś nasze mamy uzupełniały biustonosze watą lub innymi wkładkami typu gąbka, które nie były ani praktyczne, ani też wygodne ( z wyjątkiem gąbki, która może się formować i naddawać ). Jednak kiedyś to było w latach, gdy w sklepach nie można było nic dostać, a sam biustonosz był towarem bardzo poszukiwanym i wręcz ekskluzywnym. I jeśli już się pojawiał to był dla wszystkich zazwyczaj jednakowy, różniąc się tylko rozmiarem, ale zazwyczaj nie wyglądem.

Pragnienie posiadania pięknego biustu było od zawsze znane. Ładny biust należy więc podkreślać umiejętnie i eksponować go właściwie. Jesteście gotowe na rewolucję?

Wkładki materiałowe beżowe

Jeśli tak to poznajcie doskonałe dodatki do bielizny, które zafundują waszym piersiom bynajmniej rozmiar więcej objętości.

Są to coraz bardziej popularne wkładki do biustonosza. Takie wkładki są wykonane z materiału, gąbki lub silikonu.

Trzeba przyznać, że wkładki są bardzo praktyczne i stanowią też ułatwienie dla kobiet, które karmią niemowlęta piersią. Dzięki wkładkom materiałowym bielizna nie brudzi się i ładnie kształtuje biust kobiety. Takie wkładki dedykowane dla kobiet karmiących piersią mają zazwyczaj powłokę bakteriobójczą. Są to wkładki laktacyjne.

A dla kobiet, które nie karmią piersią, czyli dla większości takich jak my, są to zwyczajne wkładki materiałowe czy silikonowe o różnych rozmiarach zazwyczaj dopasowanych kształtem do odpowiedniego rodzaju i kształtu miseczki.

Wkładki z gąbki

Pamiętajmy, że inne wkładki będą stosowane do klasycznego biustonosza, a inne do bardotki. Takie wkładki są bardzo miłe w dotyku, nie powodują podrażnień i mają różne rozmiary. Łatwo je dopasować do różnych biustonoszy i dobrać odpowiednie i najwygodniejsze dla siebie. Wkładki doskonale komponują się z biustem, unoszą go i podkreślają powaby kobiecych kształtów. Są przy tym bardzo wygodne.

Jednak wkładki materiałowe nie są są troszkę odmienne od wkładek silikonowych, które powiększają piersi jak biustonosz typu mini push-up. Są idealną i najdoskonalszą, jak również najprostszą metodą powiększenia biustu o cechach:

 • nadają mu piękny, proporcjonalny kształt
 • wkładki do biustonosza z silikonu obejmują całą dolną część piersi
 • pozwalają na jednoczesne powiększenie biustu i jednoczesne uniesienie go do góry
 • nadają piersiom efekt optycznej jędrności i pełności
 • silikon poza tym jest bardzo miękkim materiałem i ma także właściwość szybkiego dostosowania się do temperatury ciała człowieka
 • nie będzie przeszkadzał Tobie w staniku

Wkładki doskonale imitują kształt naturalnych piersi - obejdziesz się bez bolesnych i raczej niepotrzebnych interwencji chirurgicznych

wkładki okrągłe

Silikonowe wkładki do biustonoszy są bardzo miłe w dotyku, a przede wszystkim dyskretne i niezauważalne. Nie przesuwają się doskonale przylegając do nagiego ciała kobiety. Poza tym każda z nas ma inne oczekiwania jeśli chodzi o kształt biustu. Jedne wolą, by biust był nieco pełniejszy, inne chcą natomiast, by ich piersi się zbliżyły do siebie, a inne po prostu, aby biust pod bluzeczką czy tuniką lepiej się prezentował. Z pomocą przychodzą właśnie silikonowe wkładki do biustonosza, które mają różne kształty i od ich formy zależy, co się stanie z piersiami i jaki kształt przyjmą one w ostatecznym rozwiązaniu.

Wśród wkładek znajdziesz takie, które wypełnione są płynnym silikonem w dwóch rozmiarach, jak również z silikonem utwardzonym. Wkładki mają wówczas swój określony krój: łezki lub spodeczka.

"Wkładki łezki" uniosą biust do góry, natomiast "wkładki miseczki" umieszczone w biustonoszu optycznie powiększą przednią część piersi.

wkładki silikonowe

obierając określony kształt można sprawić, aby piersi kobiece zbliżyły się do siebie. Piersi dzięki zastosowaniu silikonowych wkładek mogą też się unieść lub optycznie powiększyć. I to nie jest magia tylko rzeczywistość bardzo prostych zabiegów, jakie mogą nam zaoferować firmy, które mają takie gadżety, czyli dodatki do bielizny damskiej. Pamiętaj też, aby powiększyć biust nie trzeba od razu decydować się na użycie skalpela.

Do uzyskania takiego efektu wystarczy odpowiednia wkładka wsunięta między biustonosz a pierś.

I mogą to być wkładki do biustonosza w tym wkładki materiałowe czy wkładki silikonowe lub takie, które są samoprzylepne, chociaż te ostatnie w ograniczonym zakresie powiększają, raczej osłaniają sutki i delikatnie formują.

Zaletą wkładek silikonowych jest to, że:

 • nie tracą odpowiedniej formy
 • zawsze wyglądają bardzo dobrze nadając ciągle ten sam kształt piersiom
 • nie przesuwają się

Nie ma więc niebezpieczeństwa, że wypadną z miseczki biustonosza.

Proste, prawda?

Spróbujcie, a na pewno będziecie zadowolone, zwłaszcza, że kupno wkładek do biustonoszy nie jest wydatkiem szczególnym i można zafundować sobie od razu kilka rodzajów. Będziecie na pewno usatysfakcjonowane z efektu powiększenia piersi i to bez użycia skalpela.

Wkładki znajdziesz w naszym sklepie internetowym i możesz je kupić klikając tutaj i przechodząc do dzialu dodatków do bielizny

Wróć do listy głównej lub zapoznaj się również na kolejnej stronie z przedłużkami do stanika...

Strefa korzyści

modeluj piersi według uznania, unieś, powiększ, przesuń

Podniesienie

lekko uniesiesz piersi

Powiększenie

zwiększysz optycznie rozmiar

Rozmiar w górę

nawet powiększysz o jeden rozmiar

Wygodny materiał

materiały przyjazne dla skóry

Kolory

beżowy i czarny dopasujesz do stanika

Różne kształty

odpowiednio wymodelujesz piersi

Opinie naszych klientów

dotyczące wkładek Soyelle

 • Wspaniałej jakości, perfekcyjnie wykonany produkt - jakość obsługi jeszcze lepsza - solidnie, sympatycznie, rzeczowo. Jednym słowem 1000% satysfakcja z finalizacji transakcji. Dziękuję i serdecznie polecam innym!!!

  doytczy wkładek silikonowych - łezki

 • Z przyjemnością wystawiam komentarz; jak najbardziej POZYTYW! Bardzo miły, kompetentny i konkretny sprzedawca. Bardzo szybka dostawa, bardzo udana transkcja. Towar świetnej jakości. Polecam

  dotyczy wkładek silikonowych - okrągłych

 • Wkładki ok ,bardzo estetycznie wykonane i zapakowane, bardzo lekkie i wygodne - spałniają bardzo dobrze swoja funkcje - polecam

  dotyczy wkładek "unieś"

 • Z wielką przyjemnością wystawiam POZYTYWNY komentarz do tej transakcji. Wkładki są idealne :D Super jakość. Szybka wysyłka i super produkt!!! Polecam!

  dotyczy dużych wkładek materiałowych