Opublikowano

Taśma do odzieży

Taśma transparentna dwustronna Soyelle

Czy światowej sławy gwiazdy i modelki mają swoją tajemnicę? Każdy ma, a celebrytki z pewnością nie są wyjątkiem. Częstym ich utrapieniem są spadające ramiączka, luźny dekolt, przemieszczająca się bluzeczka, czy zsuwająca się suknia bez ramiączek. Czy też masz taki dyskomfort ? Tak ? To sugeruję taśmę do odzieży.

Czytaj dalej Taśma do odzieży
Opublikowano

Podkładki pod ramiączka

A cóż to takiego, czym się charakteryzyją podkładki pod ramiączka

Podkładki pod ramiączka stanika
podkładki pod ramiączka

Do czego służą i czy rzeczywiście są nam potrzebne podkłądki pod ramiączka? Nie każdy biustonosz jest wygodny, choć taki być powinien. Bywa jednak tak, że kupujemy biustonosz ze względu na jego kształt, kolor lub inne cechy i świadomie wybieramy niezbyt dobry rozmiar. Jak m asz dobrany dobrze biustonosz, że ramiączka biustonosza są za wąskie i potrafią uciskać ramiona. Wtedy bolą od nich ramiona, może pojawić się także silny ból głowy.

Czytaj dalej Podkładki pod ramiączka
Opublikowano

Nalepki na sutki

Biustonosz ma za zadanie podtrzymywać biust. Ale jest także częścią bielizny, która jakby na nią nie patrzeć, zdecydowanie podkreśla kobiece kształty. Wobec tego ubrać biustonosz czy może coś innego… Może zamiast stanika użyjesz nalepki na sutki?

osłonki na sutki
osłonki na sutki
Czytaj dalej Nalepki na sutki
Opublikowano

Ramiączka do stanika

Wiesz, że wybór odpowiedniego biustonosza nie jest ani łatwy, ani szybki. Przede wszystkim dlatego, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy, bo każda z firm ma swoją rozmiarówkę, a i fasony nie zawsze nam akurat odpowiadają i pasują do kształtu naszych piersi. Żadna z nas nie lubi też, gdy jej piersi są zniekształcone, spłaszczone i nieładne. Biustonosz z ramiączkami do stanika ma bowiem za zadanie podkreślać kobiecą urodę, dodawać nam zmysłowości i kokieterii.

Czytaj dalej Ramiączka do stanika