Opublikowano Dodaj komentarz

Obniżacz do stanika

Oczyli obniżamy zapięcie biustonosza tak zwanym obniżaczem zapięcia stanika

W zasadzie jest kilka sposobów na to, by swobodnie czuć się w wydekoltowanej sukience z głębokim wycięciem z przodu i z tyłu. Przedni dekolt jak jest głęboki, umiejscowiony na piersiach, nie musi być przeszkodą dla biustonosza. Zastosuj wspomniane już nalepki na sutki, które zakryją intymne sfery. Jest to rozwiązanie dla pań z jędrnymi piersiami. Czy można nosić biustonosz w przypadku głębokiego tylnego dekoltu w sukience czy bluzce? Oczywiście, że tak. Jednakże nie stosuj tradycyjnego zapięcia. Skorzystaj z obniżacza zapięcia do biustonosza.

Czym jest onbiżacz do biustonosza

W skład wchodzą dwa oddzielne paski, które możesz ze sobą złączyć. Każdy ten niewielki, a nawet niepozorny bieliźniany pasek, przypina się do haftek przy obwodzie biustonosza i w ten sposób możesz obniżyć zapięcie stanika.

Tak wydłużonym pasem należy się owinąć wokół brzucha. W efekcie zapięcie biustonosza, które znajduje się na plecach jest o kilka centymetrów niżej. Dzięki temu biustonosz spełni swoją funkcję, a na plecach nie będzie widoczne zapięcie Twojego stanika.

Obniżącz zapięcia do biustonosza jest wykonany z identycznej taśmy, co ramiączka biustonosza. Rewelacyjnie obniża zapięcie stanika z tyłu. Dzięki temu nie trzeba już podczas uroczystej kolacji czy spotkania dyskretnie co chwilę poprawiać stanika, który wychodzi spod dekoltu.

Obniżacz zapięcia stanika w różnych kolorach

Genialna, prosta tasiemka z haftką, a tak wiele daje, gdy ubieramy wydekoltowaną na plecach suknię lub bluzkę czy tunikę. Funkcjonalny pasek, który obniża zapięcie stanika można dostać w kilku kolorach i rozmiarach. Możemy więc kupić czarne dodatki do bielizny, białe, écru lub beżowe. Takie paski są dostosowane do różnych zapięć stosowanych w stanikach – na dwie, trzy i jedną haftkę. Dzięki temu dodatkowi do bielizny – jakże prostemu i łatwemu w użyciu, a także niedrogiemu i dostępnemu niemal w każdym sklepie z bielizną, problem wystającego zapięcia od biustonosza po prostu znika.

Obniżacz można z powodzeniem stosować przy każdej okazji, gdy mamy ochotę ubrać się w kreację z angielskim dekoltem i ruszać z powodzeniem w miasto, na randkę, na spacer czy też do teatru lub na elegancką kolacje we dwoje lub rodzinną imprezę typu wesele kuzynki. Taki obniżacz zapięcia do biustonosza często ratuje nam życie i dodatkowe wydatki na specjalne biustonosze z gotowym obniżonym zapięciem. Obniżacz powinny stosować panie, które mają zgrabną sylwetkę. Taka zawsze najlepiej się prezentuje. Kobiety o pełniejszych kształtach – zwłaszcza w okolicach brzuszka również mogą nosić angielski dekolt, ale powinny zwrócić uwagę na nieco luźniejszą kreację, aby lekko zatuszowaćpewne niedoskonałości. Wówczas dla każdej z pań taki obniżacz do stanika się sprawdzi.

Gdzie kupić ?

Wpisując w wyszykiwarce obniżacz do stanika znajdziesz niewątpliwie sklepy, które oferują taki produkt. Zawsze dostępne znajdziesz obniżacze w sklepie internetowym Soyelle. Produkt ten jest prosto z serca Francji, a kolory które zaspokoją Twoje potrzeby to: biały, beżowy, czarny i ecru. Nie czekaj dłużej i…

Sprawdź obniżacze w sklepie…, które znajdują się w dziale dodatków do bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.