Opublikowano

Podkładki pod ramiączka

A cóż to takiego, czym się charakteryzyją podkładki pod ramiączka

Podkładki pod ramiączka stanika
podkładki pod ramiączka

Do czego służą i czy rzeczywiście są nam potrzebne podkłądki pod ramiączka? Nie każdy biustonosz jest wygodny, choć taki być powinien. Bywa jednak tak, że kupujemy biustonosz ze względu na jego kształt, kolor lub inne cechy i świadomie wybieramy niezbyt dobry rozmiar. Jak m asz dobrany dobrze biustonosz, że ramiączka biustonosza są za wąskie i potrafią uciskać ramiona. Wtedy bolą od nich ramiona, może pojawić się także silny ból głowy.

Pierwszą pomocą na wrzynające się ramiączka do biustonosza mogą być wygodne i bardzo przyjemne w dotyku silikonowe podkładki. To jest idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Podkładki te niwelują ból i dyskomfort w ciągu dnia. W takich sytuacjach podkładki silikonowe się sprawdzą, gdy ramiączka same z siebie się zsuwają z Twoich ramion. Może to być wynikiem spadzistej budowy ramion.

Ramiączka wykonane ze specjalnego materiału z silikonu. Materiał ten jest przyjazny dla skóry. Nie powoduje podrażnień i pozwala skórze oddychać. Niezwykle prostym wyjściem z codziennych problematycznych sytuacji jest zastosowanie tego elementu. Podtrzyma ona ramiączko i ulży w bólu, który pojawia się, gdy ramiączko wrzyna się w skórę.

Podkładki pod ramiączka stanika
Podkładki pod ramiączka

Takie podkładki są także idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które są puszyste i mają okazały, ale bardzo ciężki biust. Sprawdź przed zastosowaniem podkładek, czy rozmiar biustonosza właściwie dobrałaś. Jeśli tak, to wina leży w samych ramiączkach, które mogą być po prostu za wąskie. Takie ramiączka same z siebie mają tendencję do wpijania się w ramiona. Przyczyną takiego stanu może także być zmiana wagi ciała, gwałtowne przybranie na wadze, co ma miejsce też podczas ciąży i karmienia, kiedy biust się powiększa. Wtedy idealnym gadżetem, który pomoże na te niedogodności w codziennym życiu, stają się silikonowe podkładki pod ramiączka. Jeśli chcesz sobie pomóc nie zmieniając biustonosza, zastosuj podkładki z silikonu pod ramiączka, a na pewno będziesz z nich zadowolona.

Przejdź do sklepu i sprawdź nasze podkładki pod ramiączka biustonosza…, które znajdują się w dziale dodatków do bielizny