Opublikowano Dodaj komentarz

Ramiączka do stanika

Wiesz, że wybór odpowiedniego biustonosza nie jest ani łatwy, ani szybki. Przede wszystkim dlatego, że rozmiar rozmiarowi nie jest równy, bo każda z firm ma swoją rozmiarówkę, a i fasony nie zawsze nam akurat odpowiadają i pasują do kształtu naszych piersi. Żadna z nas nie lubi też, gdy jej piersi są zniekształcone, spłaszczone i nieładne. Biustonosz z ramiączkami do stanika ma bowiem za zadanie podkreślać kobiecą urodę, dodawać nam zmysłowości i kokieterii.

ramiączka biustonosza wymienialne
Ramiączka do biustonosza

Każda z pań ma swój ulubiony fason stanika, w którym czuje się najlepiej. Dlatego też mamy w swojej szafie wiele różnorodnych stanikówak, a wśród nich biustonosze na specjalne okazje.

Jednym z takich biustonoszy jest np. stanik bez ramiączek lub z ramiączkami, które można swobodnie wymieniać.

Ramiączka materiałowe do biustonosza
Ramiączka materiałowe do stanika

Ramiączka od biustonosza są jednym z jego najważniejszych elementów. Mimo,że to nie one unoszą biust, bo to zadanie spełnia obwód biustonosza. Są one uzupełnieniem dla obwodu, jakby jego podparciem. Źle dopasowane ramiączka do stanika wbijają się w ramiona pozostawiając brzydkie czerwone paski. Jest to z kolei bardzo niezdrowe, krew jest tamowana, a skóra nie jest prawidłowo odżywiona…

Dokupując kolejne ramiączka do stanika pamiętajmy więc, by były one idealnie dopasowane. Dlatego też warto wziąć ze sobą do sklepu swój stary stanik, by zmierzyć ich długość. Wtedy nabierzemy pewności, że kupimy odpowiedniej wielkości ramiączka.

Jak dobrać ramiączka

Sklepy z bielizną oferują duży wybór ramiączek do biustonoszy. Możemy kupić ramiączka z materiału w różnych kolorach i odcieniach. Jednak najbardziej popularne są ramiączka czarne, białe czy écru. Pamiętajmy jednak, że kupno ramiączek wiąże się z ich dopasowaniem do odpowiedniej kolorystyki biustonosza. I tu należy zwrócić uwagę, że producenci nie zawsze mają ten sam wzór koloru białego. Biały może być z odcieniem perły, matu. Podobnie jest z innymi kolorami.

Ramiączka silikonowe do biustonosza
Ramiączka silikonowe do stanika

Warto też zwrócić uwagę z jakiego materiału są wykonane ramiączka, by nie były ani za twarde, ani za miękkie, ani za delikatne. Jeśli nie jesteśmy pewne naszego wyboru, zastanówmy się, czy nie warto skorzystać z ramiączek wykonanych z silikonu. Takie ramiączka, dopinane do biustonosza są bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Ich transparentność jest olbrzymim plusem, dlatego, że doskonale wyglądają na nagiej skórze i śmiało można je wykorzystać do bluzek z odkrytymi ramionami. Nie gryzą się z kolorem bluzki i wyglądają bardzo naturalnie. Minusem będzie na pewno to, że delikatna skóra kobiety może zostać odparzona, wrażliwe osoby powinny więc zrezygnować z ramiączek silikonowych i w zamian zastosować ramiączka materiałowe – oddychające i bardziej bezpieczne.

Przejdż zatem do naszego sklepu, gdzie będziesz mogła wybrać odpowiadające Tobie ramiączka do stanika…, które znajdują się w dziale dodatków do bielizny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.