Opublikowano

Ściągacz do ramiączek stanika

Ciekawe rozwiązanie – ściągacz do ramiączek biustonosza. Co to jest i jak się go używa?

ściągacz ramiączek stanika
Ściągacz do ramiączek stanika

Nie sądzisz, że z ubraniami zawsze jest jakiś problem. Bluzka jest za szeroka lub za wąska, ma za duży dekolt lub za mały, ramiączka są zbyt szeroko rozłożone lub zbyt wąsko i co wtedy pod nią ubrać? I wtedy myślisz….

Włożyć biustonosz, czy nie wkładać biustonosza? Jak nie włożysz stanika, to będziesz się czuć niekomfortowo – bynajmniej część z nas, bo będą nas krępowały i to nie tylko spojrzenia mężczyzn. A faceci – cóż są wzrokowcami i byłoby nienormalne, gdyby nie zawiesili oka na widocznym pod bluzeczką kobiecym biuście. Ale i o wygodę też chodzi…

Zmierzmy się więc z problemem letnich podkoszulków z wąskimi ramiączkami – nomem-omen bardzo ostatnio modnymi.

Co zrobić, by ramiączka biustonosza nie wystawały spod szelek? Wyrzucić bluzkę?

O nie! Radą jest kolejny niepozorny drobiazg, który naprawdę ratuje nas z kłopotliwej sytuacji i przy okazji pozwoli wyeksponować zadbane i piękne ramiona.

Jest to ściągacz ramiączek !

Niektóre modele staników, ale jest to zjawisko jeszcze bardzo rzadkie, mają na ramiączkach wszyte specjalne kółeczka z ząbkiem. To kółeczko zahacza się o drugie ramiączko i w ten bardzo prosty sposób można uzyskać większą płaszczyznę „nagiego” ramienia. Działanie jest bardzo proste, ale dzięki temu trickowi można zapomnieć o niezgodności kolorów stanika i bluzki lub wystających spod bluzeczki ramiączkach biustonosza. Jednak niewiele firm taki gadżet doszywa do biustonoszy, a szkoda…

Dlatego też w awaryjnej sytuacji trzeba sobie jakoś poradzić.

Można zastosować specjalny ściągacz do ramiączek z gumy lub materiału podobnego, z którego zostały wykonane ramiączka. Taki ściągacz jest zahaczany na haftki. Owija się go wokół ramiączek stanika i gotowe. Ramiączka zblizają się do siebie, tym samym odkrywając więcej łopatek. Dzięki temu nie będą już wystawały spod koszulki.

Ściągacz ramiączek, posiada nawet regulację długości, dzięki czemu możesz regulować czy ramiączka mają się zbliżyć bardziej czy mniej. Dopasowujesz do swojej koszukli.. Proste, ale jak przydatne. Jest on niezwykle pomocny w sytuacjach, w których chcemy ukryć ramiączka pod strojem.

ściągacz ramiączek
Ściągacz do biustonosza

Poza tym jego kolejną zaletą jest to, że zawsze utrzyma w miejscu opadające ramiączka. A w strojach, które mają mocno wycięte rękawy, dyskretnie zbliży ramiączka do siebie. Jeśli takiego ściągacza nie posiadamy, można zastosować plastikowy klips, który może nie wygląda najlepiej, ale sobie jakoś poradzi z problemem.

Kliknij tutaj w materiałowy ściągacz do ramiączek stanika i przejdziesz do sklepu, gdzie czekają na Ciebie w Soyelle te akcesoria bieliźniane. Znajdziesz tam dostępne kolory :

  • beżowy
  • biały
  • czarny

Dopasujesz je do tradycyjnych staników, a jeśli masz kolorowy, to nic nie szkodzi. ściągacz ukryty jest pod koszulką, więc w delikatnym beżu czy bieli nie będzie spod bluzeczki widoczny.