Opublikowano Dodaj komentarz

Taśma do odzieży

Taśna Soyelle

Czy światowej sławy gwiazdy i modelki mają swoją tajemnicę? Każdy ma, a celebrytki z pewnością nie są wyjątkiem. Częstym ich utrapieniem są spadające ramiączka, luźny dekolt, przemieszczająca się bluzeczka, czy zsuwająca się suknia bez ramiączek. Czy też masz taki dyskomfort ? Tak ? To sugeruję taśmę do odzieży.

Taśma transparentna

Taśma do odzieży transparentna Soyelle.pl

… to będzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie

Taśma do odzieży Soyelle! Osuwające się elementy garderoby nie będą stanowiły już problemu. Wystarczy dociąć odpowiedniej długości pasek taśmy dwustronnej, przykleić jedną stroną do odzieży, a drugą do skóry w odpowiednim miejscu i gotowe! Proste ! a Twoje ubranie będzie tam, gdzie powinno być.

Do czego można używać taśmy ?

Będzie ona idealna do bluzek i oczywiście sukienek bez ramiączek, z gołymi plecami, z dużym dekoltem oraz do opadających ramiączek i innych niesfornych elementów ubrania 🙂 Podklejać możesz wszystkie elementy garderoby, ale warunkiem jest to, że sukno nie może zbytnio ciążyć.

zastosowanie taśmy przylepnej do materiału
jak stosować taśmę

Taśma wystarczy Tobie na bardzo długo, gdyż długość taśmy to około 6 metrów. Taśma nie rzuca się w oczy, gdyż jest przeźroczysta,a po obu stronach taśmy znajduje się medyczny klej silikonowy – mocny i trwały. Odcinasz ją po kawałeczku tyle ile Tobie właśnie potrzeba. Resztę odkładasz do szufladki. Taśma spokojnie czeka do następnego użycia.

Szykuje się kolejna impreza – znów sięgasz po taśmę i nożyczki. Bawisz się długo, spokojnie i bezpiecznie. Nic się nie osunie, wszystkie delikatne części Twojej stylizacji będą na swoim miejscu.

Kliknij tutaj i przejdż do produktu w sklepie Soyelle.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.